Baby Carter miluje Iowa Specifikujte spravedlivý | Foto: Christi Jensen

Ahoj malé město – tohle je pro vás! Christi z webu dříve chápal jako Small.town.Fun, který vytvořil spoustu vynikajících doporučení, aby vás dostali přes dobré dny a shnilé dny počasí s vaším malým dítětem v Iowě. Zde je několik skvělých konceptů toho, co můžete udělat s vaším dítětem nebo malé dítě v Des Moines, bez ohledu na počasí.

Projděte se v Des Moines

V hezký den zatlačte kočárku kolem jezera Grey’s Lake nebo Raccoon River Park zpevněné stezky. Je to skvělý způsob, jak se setkat s dalšími maminkami a získat nějaké cvičení. Je to perfektní pro ty z vás, kteří mají rané stoupačky, a můžete zasáhnout jeden brzy a druhý později během dne. Obě mají hřiště, ale River Raccoon má samostatná zařízení pro menší děti, je novější a je polokrytá. V létě má také sprinklery a velmi pěknou pískovou jámu.

Hřiště pro ošklivé dny počasí

Hřiště pro mládež v Ankeny (otevřené 10:00 „„ Pondělí v 20:00, hodiny se liší v jiných dnech) je vnitřní romper místnost, která laskavě má ​​oblast malého dítěte pro mládež 6 měsíců – 3 roky. Mají pěnové bloky a tak, aby malé děti mohly stoupat/štíhnout/ležet. Prohlédněte si místo pro sazby a hodiny. Na dvoře je předváděcí místnost pro hřiště, která během týdne používá také otevřené doby hraní (10:00 “„ 17:00) (uzavřené víkendy). Není to ideální pro malé, bity, ale je to přátelské k dětem, má nejúžasnější sbírku věcí Melissy a Douga, jaké jsem kdy viděl, a je osídlen jinými maminkami. Zkontrolujte web na hodiny a ceny pro otevřenou hru (o víkendech nic, omlouvám se!). Můžete si přinést oběd k jídlu v jejich jídelně, použít jejich ledničku a pokud je potřebujete, mají dokonce papírové talíře/nádobí.

Hit do obchoďáku

Jordan Creek Mall a hřiště jsou zábavné bez ohledu na počasí. Po dítěti se naučíte docela rychle, abyste se starali jen o to, co si ostatní myslí, když skutečně děláte něco špatně. Proto je strávit celé ráno nebo odpoledne v obchoďáku v pořádku. Nechte svůj kousek jeden hrát s nabídkami v Pottery Barn, ukažte jim počítačové hry a hudbu v obchodě Apple, zkontrolujte střevle ve Scheels Sporting Goods, sestra v ošetřovatelských prostorech (myslím, že jsou alespoň tři), jíst na Potravinový soud vlak a „falešný“ obchod, zatímco si zdřímnou ve svém kočárku. (Říkám „falešný“ obchod, protože jsem se zabýval spuštěním své kreditní karty do milionů tím, že jsem se během prvních dnů mého syna zapojil do cíle. mít v úterý film mámy. Ps. Nedostaňte se v žádném nedostatku špatného rozhodování, vezměte si v pátek večer svůj cenný dárek do hřiště. Citovat mého manžela při našem jediném nešťastném pokusu: „Je to jako Lord of the Flies tam.“

Navštivte náš slavný Iowa Určete veletrh

Iowa specifikuje Fairgrounds (na obrázku výše s obrovským prasetem!) Jsou nedostatečně využívané, ale ideální místo pro bit. Dlážděné chodníky pro kočárky, spoustu travnaté oblasti a obvykle se děje nějaká zvířecí show nebo jiná. Je to zdarma v mimosezóně a otevírá se v 8 hodin. Během veletrhu jděte během časných ranních hodin, abyste získali zážitek z téměř farmy a vyhýbali se davům. K dispozici je vstupenky na diskontu. Večery obsahují zábavu zdarma, takže se chystáte některé další rodiče a vydejte se na noc bez hlídání ve městě. Ps. Rádi zasáhneme veletrhy County Area. Mnoho z nich je zdarma, mají tunu projížďky pro děti a prodávají dobré jídlo za polovinu nebo méně ceny velkého specifikačního veletrhu. Vyzkoušejte veletrh Warren County v Indianole pro začátečníky.

Poslouchejte příběhy v knihovně

Systém veřejné knihovny Des Moines má příběh téměř denně v týdnu, pokud víte, jak jej najít. Franklin Avenue Malý dítě Storytime je jedním z nejoblíbenějších míst a mají tendenci chodit ven. Není nic, co by vstoupilo a viděl Clifforda velkého červeného psa, zvířata zoo nebo tančícího psa. Měsíční rutiny jsou zveřejňovány na stránkách dětských knihovny. Na internetových knihách jsou k dispozici i mladé aktivity. Pro maminky, kteří opravdu nemohou jít do knižního klubu, používá DMPL také v klubech internetových knih.

Splash u bazénu

Za slunečného dne nalepte prsty do vody v jednom z brodivých bazénů v oblasti “„ Ashby Park a Union Park jsou dva oblíbené. Je to vynikající místo pro setkání a setkání s dalšími maminkami. Mnoho z nich má stinné oblasti, ale musíte si nárokovat místo brzy. Zjistil jsem, že bazén Legion Park brodí se odpoledne hodně stínu a je ideální pro maminky, které se snaží zabít těch posledních pár hodin, než se táta vrátí domů. Ashby a Union zůstávají otevřené do 19:00, ale mnoho ostatních se uzavírá ve 16:00. Mimochodem, jeden z nejstarších bazénů v Des Moines, Ashworth, má velký bazén a docela slušný brodící bazén. Není to tak elegantní jako nová vodní centra, ale je to skvělý bazén a skvělý čas. „Děti do 3 jsou zdarma. Sezónní průkazy jsou obvykle hodně.

Získejte buSY ve vědeckém centru

Malé dětské město ve vědeckém centru se otevírá v létě v 9 hodin ráno, ráno s příběhem. Prohlédněte si sazby a hodiny před návštěvou. Je to skvělá oblast pro malé děti. SCI používá denní programy pro mladé lidi všech věkových skupin, táborů, spánek a dokonce i předškolní školu na plný úvazek. Členové a děti do dvou se dostanou zdarma. Náklady na členství v rodině jsou přiměřené, pokud přijdete několikrát.

Existuje dnes míčová hra?

Des Moines je domovem zemědělského týmu Chicago Cubs “„ The Iowa Cubs. Park je jedním z nejlepších v USA, není kouření a má sezení na piknikovém stole pro rodiny. Kojenci jsou stejně pohodlní na stojanech, ale malí mladí lidé jako pikniková oblast, protože se mohou vstát a pohybovat se. Kupte si knihu odměn za diskontovaný obecný vstup pro dospělé a podepište mladé lidi na uživatelské rozhraní “„ Zahrnuje vstupenky na sedm speciálních domácích her za 15 USD. Děti do 3 let nepotřebují lístek, pokud nepotřebují místo.

Bloudit po knihkupectví

Když byl můj syn velmi kousek, vzali jsme ho do místního knihkupectví. Po celou dobu. Dostali jsme si naplnění knih, dobrých časopisů a kávy. Mládež se plazila kolem dětské oblasti koberce, zatímco jsme otočili současnými časopisy a vypili tolik potřebnou kávu. Nyní, když je starší, děláme stejnou přesnou věc v Barnes & Noble. Mají Thomas vlak, který může zemřít, a on bude hrát navždy bez peep. Zjistil tolik o sdílení hraček a když se nudí, čteme nebo navštívíme občerstvení. Prohlédněte si vyprávění a knižní kluby pro maminky, kteří potřebují nějaký čas „já“.

Hledejte další opice v zoo

Prázdná zoo Park není největší zoo, díky níž je ideální pro kousky děti. Je to také kopcovitá, díky čemuž je ideální pro nové maminky, které se snaží cvičit. Vždy přidávají nové exponáty, ale v tomto věku jde spíše o to, že jsou venku – stinné oblasti a vnitřní výstavy. Pod třemi jsou zdarma, dospělí jsou 14 USD, velcí mladí jsou 8 $ a rodinné příslušníky začínají na 89 $/rok (které pracuje také v jiných zoologických zahradách) a mohou být spojeny za úspory nákladů ve vědeckém centru.

Bloudit po uměleckém centru

Líbí se mi umělecké centrum Des Moines. Rodinné aktivity každou druhou sobotu jsou zdarma, ale vyžadují se zaregistrovat.

Sdílejte svačinu na farmářském trhu

Farmářský trh Downtown Des Moines je tak úžasný, když jste v 5 hodin denně s dítětem, které vás nenechá spát. Nezačínají až do 7:00, ale být tam brzy je jedním z největších darů. “„ Později se naprosto zabalí a dráždí. Získejte první dibs na snídani burrito, kávu, zeleninu, sušenky, vejce a maso ve volném dosahu. A buďte doma do 8:00. Ve spojení s trhem jsou vždy festivaly atd., Ale vyžadují, abyste se o něco později zúčastnili.

Prozkoumejte zbytek státu

Vyzkoušejte tento rychlý seznam jako místo skákání a najdete atrakce oblasti a jednodenní výlety. Uvědomte si, že mnoho měst v Iowě je v neděli prakticky zavřeno. Vyzkoušejte ořech pro nedělní starožitnosti; Boone pro krásné parky, vlaky a rodinné jídlo; nebo Iowa City for College Campus Art, Bookstores, Shopping and Eats. V okolí je také tolik rekreačních oblastí a parků.

Vypadá to, že zde jsou nejméně tři týdny zábavných výletů. Ještě jednou díky Christi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *