dnes ráno, byl jsem ve službě s chlapci, zatímco Alec jel dlouhou jízdu na kole s přáteli. Myslel jsem, že bude snadné vytlačit výzvu mé nováčky před termínem … no, záleží na vaší definici „snadné“.

Holden a Milo jsou v denní péči/předškolní věku celý týden, takže když se odpoledne valí kolem nebo – ještě více – o víkendu, vše, co chtějí udělat, je viset uvnitř jejich věcí.

Takže to do značné míry vyloučilo obě aktivitu #26: Malování nohou a aktivity vašeho dítěte #187 Opouštějí dům bez ohledu na to, co! (Pokud se přední dvorek nepočítá a já řeknu, že tomu tak není).

To nás nechalo s aktivitou #235 Sdílet koktejl

Milo nesdílí svůj chvění

Můj recept:
2 kostky zamrzlé mango pyré z mrazáku (z dětských výživy)
ruka plná čerstvých borůvek
2 ruce plné kostek cantaloupe
1 příliš zralý banán
2 Glugs of Plain Pleal Milk Yogurt
1 mixér

Hráči:
Milo, vybíravý 18měsíční a jediný, kdo pohltil
Holden, výstřední 3 roky, pomohl s přidáváním banánů (nezkusil by to)
Heather, 30-ti s averzí do manga (také by to nezkusilo)
Alec, 30-ti v nepřítomnosti (očekávám, že zbytek dokončí)

Výsledky:
Kombinace batole/předškolního zařízení si užila výroba smoothie. Byli vhodně zvědaví a neboli se na hlasitý hluk. Nikdo nepopadl šňůru a nikdo nevyhodil své goo na podlahu (yay!).

Ale jak jsem předstíral, nikdo vlastně nesdílel plody našich práce. Milo si užil jeho a zbytek šel v lednici v naději, že ho táta vylezne.

Vzrušení:
Šálek s víkem a slámou, které jsem zmizel, jsem zmizel, takže jsem hodil opatrně do větru a nechal Milo pít bez víka. Jo, bylo to tak vzrušující.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *