SummerTime. Hip Hip hurá. Vlastně se chci udeřit do hlavy za to, že jsem se s tím složil, ale mám 2 děti do 7 let!

Vážně, jsem nadšený, naše dovolená je rezervována na srpen a také moje mysl je naplněna obrázkem sluncem nasáklé pláže a hlukem vln, které se na mě havarovaly. Zarezervujte si v jedné ruce, koktejl ve druhé. Mladí chlapci šťastně hrají v písku. Zní to jako blaženost, že?

Ale pak si najednou vzpomínám. Cesta do ráje může být tvrdá. Znamená to nástup do letu s dětmi. Eeek!

Abych byl spravedlivý, loni na dlouhou vzdálenost na Jamajku byl opravdu docela hladký. Měl jsem horší zkušenosti s tím, jak děti dostávat do Yorku, 15 minut pryč v autě- nejsem si však jistý, zda to byla náhoda nebo ne.

Ať tak či onak, teď si nazývám cestovní profesionál (!) A spojil jsem se s oceněným poskytovatelem krytí cestovního pojištění domácnosti, HolidaySafe, abych se podělil o své nejlepší nápady na cestování s dětmi.

A jako další bonus, dovolená bez rizika používá jednoho šťastného návštěvníka maminky, možnost vyhrát dárkovou kartu 50 GBP Selfridges-ideální pro vyzvednutí těchto luxusních prázdnin!

Doufám, že se potěšíte, stejně jako bych rád slyšel vaše vlastní cestovní hacky v komentářích.

„Pojištění“ klid mysli

Cestování s dětmi naznačuje, že již máte milion a také jednu věcí, o které se musíte zabývat, takže se ujistěte, že vaše pojistná politika není jedním z nich! To je důvod, proč jsem vždy vybíral Specializovanou politiku domácnosti HolidaySafe.

Tato politika se vyvinula s ohledem na rodiny a zaručuje, že získáte nejlepší možnou lékařskou péči, kdekoli jste na světě, bez účtů. Navíc pokrývá všechny náležitosti domácnosti, jako jsou buggies, auta a sedadla nákladních vozidel, jakož i kočárky. Zde si můžete prohlédnout vše o odborné politice HolidaySafe.

Koupit dětský lokátor

Prázdniny stejné vzrušení a vzrušení se rovná závratným dětem na honbě za další dobrodružství.

Děti mají tendenci se zabloudit, aby se chtěly podívat na své nové okolí, takže sledujte svůj průzkumník velikosti pintu s lehkým a nositelným dětským lokátorem. Funguje to tak, že vydává hlukový alarm, pokud vaše dítě překročí konkrétní vzdálenost, což vám umožní sledovat je dolů.

Sdílejte své číslice

A pokud vaše děti zvládnou putování, ujistěte se, že vaše jméno a telefonní číslo jsou jasně viditelné, takže se můžete okamžitě dostat. Můžete také skládat podrobnosti na náramku pro lokátor.

Vyhněte se cukru

Cukr poháněné, hyperaktivní děti + malé uzavřené oblasti = (Vy jste to uhodli …) katastrofa! Udržujte hladinové cukry stabilní s pomalými uvolňujícími sacharidy a vysoce kvalitní bílkoviny!

Což mě vede k

Občerstvení, občerstvení a mnohem více občerstvení

Je tu jen o jednu věc horší než dítě, které se na cukr a také „hangry“ dítě. Prázdné bříško stačí k přeměně vašeho batole na Mariah Carey (promiň Maz)!

Nahraďte sladké nádherné pochoutky přirozeně slazenými občerstveními, jako je ovoce, nebo Mary Berry’s Mezi, možná budete chtít zkontrolovat můj recept na medové sušenky bez cukru!

Nezapamatujte si, aby děti udržovaly hydratované s dostatkem vody a také přidat mléko do obědové krabice s balením s chladičem uvnitř, protože jídlo může rychle jít v teplu.

Nepamatujte si iPad

IPAD nebo tablet je ideálním společníkem. Lehký, ale dokáže ukládat 1000s her, aplikací a videa, aby vaše SPROG pobavila celé hodiny. Pokud létání, nepamatuje si, že přinese přenosnou nabíječku, protože zásuvky zástrčky jsou jen málo a daleko mezi nimi.

Spusťte projekt cestování v domácnosti

Získejte inovativní s prázdninovým deníkem, kde děti píšou a čerpá cestu i dovolenou.

Když jsem byl mladší, používal jsem rád dokumentování a znovu prožíval své cesty, když jsem byl doma, stejně jako to je zvyk, který jsem předal svým synům, Oliverovi i Alexandrovi.

Časopis je také fantastickým způsobem, jak udržet děti pobavené při cestování, a zajistit, abyste zachytili všechny ty neuvěřitelné okamžiky vaší dovolené stimulujícím způsobem.

Pamatujte na lék

Dobře zásobená sada první pomoci je to, že je to prázdninová. Můžete si buď zakoupit předem připravenou soupravu, nebo si vytvořit vlastní, která může být přizpůsobena vaší dovolené. Například, pokud plánujete dělat skvělé nabídky externích aktivit, pak by měl zabalit velké nabídky kapel a antiseptický krém.

Mezi základy prvních pomoci patří antihistaminika, aspirin pro děti, Calpol, řešení pro opětovné hydrataci, tablety na cestovní nemoc, pinzety a podpůrné obvazy.

Zkontrolujte své pasy

Pravidelní návštěvníci pochopí, že jsem musel tuto lekci objevit obtížnou metodou, když jsme na poslední chvíli věděli, že minulý rok vypršel pas mého nejstaršího, což znamená, že i můj druhou polovinu Peter se k nám nemohl připojit na výletu do Španělska do Španělska .

Pouze dětské pasyPosledních 5 let a také na paměti, že nahradí asi 6 týdnů.

Brzy pták chytí… letadlo

Děti jsou lupiči. Cokoli trvá dvakrát tak dlouho! Vždy ponechejte spoustu času, abyste se chytili vlak nebo letadlo, protože není nic horšího, než spěchat kolem dětí i zavazadel v závěsu.

Pokud létáte a nepředpokládáte si, že vaše sedadla si vždy prohlédněte, aby se brzy zvýšila vaše možnosti všech sedících pohromadě.

Takže to jsou mých 10 nejlepších tipů, rád bych si prohlédl vaše.

Nepřejít do soutěže vyhrát 50 liber za utracení v Selfridges c/o HolidaySafe, jděte do níže.

Pouze Velká Británie.

Končí 25. července 2016.

Žádná alternativa peněz.

Pokud šampion neodpoví do 7 dnů od odeslání e -mailu, bude vybrán nový náhodný šampion.

Propagováno na Prize Finder, Britmums, Loquax, Velmi Lucky, Umeandthekids a Competition Database.

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také poskytuje vhled do toho, jak přesně vyrobit digitální společnost nebo návrat do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce pravdivým maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *