Jedním z mých oblíbených lidí na světě, Ella, je nováčková matka tříměsíční bratrské dvojčata. Byl jsem nadšený, že ji připojila k řadám rodičovství se dvěma malými najednou. Prosil jsem ji, aby se podělila o některé z jejích těžce vydělaných nuggetů moudrosti a ona nezklamala. Poskytuje tyto návrhy dalším dvojčatům, které jsou stále v zákopech.

Tipy, jak vzkvétat v prvních třech měsících

1. Opusťte dům. Nemohu napětí dostatečně napětí, jak nezbytné bylo tlačit se, abych se brzy dostal ven. Nejprve odchod z domu s oběma dětmi vypadal jako nepřekonatelný úkol, v době, kdy jsem se připravil, by někdo potřeboval další změnu plenky nebo dokonce další krmení. Vždy existovaly omluvy, které zůstaly doma a nepokoušely se navštívit přítele nebo spustit pochůzku. Tento ohrožený stav by se mohl vyvinout v skutečnou averzi, aby je vytáhl. Místo toho jsem si uvědomil, že bych se mohl jen trochu tlačit, i když je to na rychlou procházku kolem bloku.

Kdybyste nás viděli brzy, nikdy byste nevěřili, že o 3 měsíce byly tyto děti venku v restauracích, jeli trajektem na Manhattan, byli v obchodech s potravinami a procházeli každodenní procházky. Ale my jsme se trochu vytlačili z naší zóny pohodlí a jsem tak rád, že jsme to udělali. Myslím, že to platí pro všechny nové matky a dvojnásobně pro dvojčata!

2. Řekněte ano poskytování pomoci. V prvních měsících vezměte všechny a vše poskytuje lidem, aby přinesli jídlo. Se dvěma dětmi jsem nikdy neměl čas vařit a jíst, a to ani se svým manželem domů, protože jeden z nás má sklon k dítěti. Také, dokud jsme se dostali k tomu, jsme si vyžádali pomoc pro koupelny. Nyní to všechno zvládneme, ale se dvěma dětmi v prvních dnech jsme opravdu ocenili pomoc: dva lidé pro koupání dítěte, oblečeni, změněni a jeden, aby se věnoval druhému dítěti!

Zjistili jsme, že další ruce jsou velmi nápomocné u dvou dětí kdekoli, kde se musíme plně věnovat jednomu dítěti, jako jsou návštěvy dětských lékařů. Toto je jeden ze základních rozdílů mezi péčí o více dětí vs. jeden.

3. Vytvořte se o malých věcech, které šetří čas a úsilí. Například můj vzorec je připraven k napájení tekutiny, takže to nechám v tašce na plenu a ušetřím prášek pro domov. Zatímco míchání vzorec na cestách se nemusí zdát jako utrpení, může to být, když mám dva plačící hladové děti a jednu z nich držím. Schopnost otevřít a nalévat je velký rozdíl. Ditto pro teplejší lahvičku. Nevím, jestli bych to dostal s jedním dítětem, ale se dvěma je to nutnost.

4. Sledujte své instinkty. Mnoho lidí slibuje mateřským skupinám dvojčat jako zdroje. Mám však pocit, že mám dostatečně plné ruce a nenechte se cítit provinile za to, že se k nim nepřipojím. I když jsem si jistý, že bych měl prospěch, cítil jsem, že to byla další věc, kterou jsem se nemohl zúčastnit svého seznamu, a proto se stal spíše bodem napětí než pomoci. V určitém okamžiku to možná udělám, ale od nynějška to prostě není priorita a my se nám daří dobře.

Nejlepší vybavení pro domácí život s dvojčaty

1. Kočárky: Použili jsme dvojitý Snap N rozhodněte se pro autosedačka a souhlasíme s tím, že je to trochu medvěda k manévru, ale byl to zachránce pro vstup do az auta, protože jsme v domě, takže musíme chodit do parkovací garáž. Tento kočárek byl jednou z jediných věcí, které jsem po mé C-sekci zvládl zvednout do auta; A dvojčata je mnohem pravděpodobnější, že budou mít sekci C.

Miluji lásku miluji bumbleride indie dvojče. Jak moje děti stárnou, jsem nadšený, že můžete vyřadit dvojitý Snap n Go a začít používat maclaren Twin Techno.

Oceňuji také mít jeden kočárek, protože existují příležitosti, kdy je dobré rozdělit a dobýt. Nedávno jsem šel na oběd a vzal naši dceru, zatímco jsem nechal naše dítě s manželem. Protože měl jediný kočárek, dokázali společně strávit den venku. To je také dobré pro pochůzky: vzít jedno dítě do supermarketu je mnohem jednodušší než dva.

2. Uspořádání spánku: Milujeme spolu-spacího dopadu naší paže. Měli jsme tam děti spolu prvních několik měsíců a pro nás to bylo nutné v našem bytě se dvěma ložnicemi. Výhodou je, že děti jsou spolu. Protože matrace Play Play není tak podporovaná uprostřed, četné matky dvojčat tvrdí, že dvě děti způsobují, že jeskyně a děti se valí do středu směrem k sobě. To není vůbec problémem spoluřestého.

Další bod na spánku: pro kojence jsou k dispozici různé postýlky a polohovače spánku s problémy se zarovnáním nebo zploštěnými hlavami. Tyto problémy mohou být pro dvojčata mnohem běžnější, protože jsou mnohem více stísněné v lůně.

3. Ošetřovatelské polštáře: Přál bych si, abych si nekoupil polštář kojení, než jsem věděl, jak se nám to bude líbit. Dostal jsem polštář svého příteli Brest Twin, jen abych zjistil, že jsem raději nakrmil jedno dítě najednou. Ta polštářová věc je obrovská a jako výsledek jsem ji sotva použil;Raději bych měl jediný boppy nebo vůbec nic.

4. Jiné produkty: Ulevilo se mi, že máme dostatek náhradních dílů pro obálku přeměňovacího stolu a listů. Se dvěma dětmi je neuvěřitelně pravděpodobné, že někdo bude absolutně všechno prakticky každý den. Pokud je to možné, používejte jeden, jeden pro zásuvku a jeden pro prádlo.

Zjistil jsem, že roztomilé stylové tašky na plenky prostě nejsou dostatečně velké. Miluji své Skip Hop Duo Deluxe. V obchodě vedle všech ostatních se cítil obrovský. Jakmile však přidám dvě sady, dvě sady, dvě změny oblečení, dvě přikrývky atd. Má skvělé kapsy a oddíly, a má popruh, který má napádit, a má popruh, který má pohodlně zachytit na zadní stranu dvojitého kolleru. A je to pohlaví neutrální.

5. Go Gender-neutral: S násobky musí být můj partner obzvláště praktický. Mít genderově neutrální věci mu pomáhá cítit se lépe pomocí našeho vybavení, když je venku. Naše kočárky a tašky na plenky jsou velmi dílčí, což je užitečné, protože máme mladého chlapce a dívku a také proto, že je můj manžel opravdu má rád všechny.

Děkujeme vám Ella za sdílení vašich zkušeností za týden dvojčat. Úplně zavřu hubu o skupině matek.

[Fotografie dvojčat méně než týden, kterou nabízí Farrah.]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *