dnes máme hostující publikování (jsem na dovolené) od KinderCycle Creator a také první matku Jennifer Pesetsky.

Tady je narození, které jsme si představovali: pracovali bychom doma. Uvařil jsem nějaký druh polévky nebo dušeného masa, mazlte náš kočičí a chodil jsem mimo vůně vzduchu, zkontroloval oblohu a dotýkal se rostlin. Blízko skutečné doby narození by se naše tři porodní asistentky objevily, protože mi na hlavě položily chladné látky, otřely mi záda a také mi pomohly s nejtěžšími kontrakcemi. Potom by se dítě ukázalo ve svém vlastním čase a také ho přivítala můj potěšené manžel, naše porodní asistentky, naše kočičí kočičí i já. Byla by položena na mé prsa, aby se přitulila nebo sestra, ať už se cítila cokoli. Byl bych plný potěšení i štěstí.

A teď realita.

Ano, zorganizovali jsme domovský porod navzdory námitkám od některých členů domácnosti i některých přátel. Líbilo se nám naše porodní asistentky i úžasné přednatální návštěvy s nimi, kde jsme hovořili o výživě a poslouchali srdeční rytmus dítěte. Pochválili mou hladkou pokožku i moji pevnou abs. Podíval jsem se na každou návštěvu s nimi.

Měli jsme nějaké škytavky podél těhotenské cesty. Byl jsem považován za „pokročilý věk matek“ a před těhotenstvím jsme měli dva potraty. Od mého věku jsme dostali časný test CVS, který laboratoř zachytila. Dlouhý příběh však z tohoto testu jsme nedostali žádné výsledky a museli jsme čekat měsíc na Amnio a také zjistili, že všechno vypadalo dobře. Poté to bylo docela hladké plachtění, s výjimkou mých zanícených rukou, díky nimž bylo složení a také zcela nemožné.

Zpět k samotnému narození.

Naše dítě bylo splatné někdy na konci května nebo začátkem června 2010. Na konci dubna jsme plánovali babymoon i víkendovou dovolenou na oslavu mých 39. narozenin (uvedl jsem pokročilý věk matek, že?) Noc 26. dubna, Šel jsem spát a snil jsem o horkých pramenech. Hmm, ne. Ukázalo se, že to není horké prameny, ale moje voda se zlomila, stejně jako rozbití. Po trochu panice i zmatku („Je to také brzy“, „Co se děje,“ „Nečekal jsem, že bude tolik vody!“), Zavolali jsme naše porodní asistentky, kteří nám pečlivě řekli, že bychom nemohli ‘T narodil dům, protože jsme byli ve 35 týdnech, což bylo také brzy na domov. Kojenec může mít nedostatečně vyvinuté plíce nebo jiné problémy, které by vyžadovaly pozornost okamžitého zdravotnického zařízení.

Cítili jsme se trochu šokovaně, vzali jsme sprchy (to byl koncept mého manžela, který byl nádherný), stejně jako zabalené tašky pro zdravotnické zařízení, které jsme neudělali ani organizovali. Šli jsme do zdravotnického zařízení (2-bloková procházka), drželi se za ruce, přinesli naši narození sféru a také zkontrolovali hvězdy na obloze.

Po nějaké práci v třídění jsme zjistili, že dítě bylo porušení, stejně jako bychom vyžadovali c sekci C. Po hodinách uplynulého času v třídící místnosti bylo naše dítě poskytováno C-sekcí C v 10:41 27. dubna 2010. Byla ode mě odvezena a byla odvezena, aby získala lékařskou péči. Na všechny tyto detaily raději nemám na paměti, že od bezesné noci a některých skutečně silných drog. Byla 4 libry 6 uncí a strávila 9 dní v NICU. Kromě její váhy to byla extrémně zdravá bitská dívka.

Protože jsme židovští, na 8. den života jsme měli na vnějším nádvoří NICU kojenecké pojmenování s naším rabínem i naší sestrou NICU. Pojmenovali jsme její hvězdu Malia; Její hebrejské jméno je Kochava Malka – Queen of the Stars. Její jména mají také význam domácnosti; Je pojmenována po velké tetě mého manžela, která zvýšila matku mého manžela, jakož i po mé velké tetě, která se oženila s pozůstalým holocaustem a nikdy neměly děti.

Nyní je potěšená 14měsíční. Ona je vývojově ideální na cíl a také sleduje dno křivky pro výšku i hmotnost. Z řady důvodů se nepokoušíme o úspěch, dítě.

Toto je příběh narození Star, který konečně objevuji, že jsem potěšen.

Moc děkuji Jennifer za sdílení jejího příběhu. Je to matka za KinderCycle – www.kinderCycle.org – pomáhám domácnostem se zbavit věcí dětí, které jsou vyrobeny, a také získávat děti, které chtějí. Žije v Berkeley v Kalifornii s druhou polovinou a 15měsíční dcerou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *