, když jsem se před několika lety zkontroloval o službě, Flipclips.com, v Orive Easy Magazine, padl jsem jako s myšlenkou. Během dlouhého zdřímnutí, které jsem si musel pro sebe, jsem se zavěsil na počítač, který si pohrával s videoklipy, které mám z Juliana.

Umožní vám odeslat video a poté se rozhodnout, jak si přizpůsobit svůj flipbook. Stojí to 6 $ a zjevně je dostatečná délka a styl videa, který zvládnete digitální videokameru.

Líbí se mi tento koncept jako metodu, jak chytit fyzické milníky, jako je sezení (nezapomeňte skončit s padající částí), tleskání nebo tahání stejně jako stojan. Výsledné flip knihy, které jsem dostal, byly pro babičky dostačující, aby přinesly jejich peněženky. Navíc jim to umožňuje nejen uvést „jak rozkošný je můj vnuk?“ Stejně tak však „Jak chytré je moje nevlastní dítě [švagr]?“

Některá videa, která jsem už měl, byla hodná Flipclips, byla: skákací jako bláznivý chlap v jeho Judaroo (měsíc 7), usmívající se při houpání na hřišti (5. měsíc) a hraní Peekaboo s Ryanovým boxerským šortky (10. měsíc).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *